Aydın İnternet ile dijital dünyadan uzak kalmadan çoğu işinizi halledebilirsiniz.  İletişimi en kolay ve hızlı hale getiren internet, Uluslararası bilgi iletişim ağıdır.  Ülkemizde ilk internet ağı 1993 yılında ABD’de bulunan NFSNET’e bağlanılarak gerçekleşmiştir.  Teknolojinin ilerlemesi ve gelişmesiyle birlikte internet ağı da gelişmiştir.  Sarnet Telekom uygun kampanyaları ve fiber alt yapısıyla hızlı internetin tüm nimetlerini kullanabilmenizi sağlamaktadır.

Evinize ve işyerinize internet bağlatmadan önce yaşadığınız alanda internet alt yapısının olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Aydın İnternet alt yapısını Sarnet Alt Yapı Sorgulama butonundan tam adresinizi girerek birkaç dakika da öğrenmeniz mümkün.

İnternet kampanyalarını incelerken mutlaka internet hızını baz almalı, Sarnet İnternet Hızı Testini deneyimlemelisiniz.  Yüksek hız değerlerine ulaşarak hızlı  bir net kullanımı amaçlıyorsanız ‘Aydın 500 Mbps internet’ kadar hızda fiber internet kampanyalarımızdan yararlanarak, bütçenizi zorlamayan fiyatlara ulaşabilirsiniz…