FİYATLANDIRMA TABLOSU

Size Uygun Sarnet Gigapon Tarifeler

Bireysel Sarnet Fiber Tarifeleri

35 Mbps Gigapon Fiber

Ödeme/Aylık
35 Mbps Download
10 Mbps Uploand
Sınırsız İnternet
Sarnet Altyapı Gereklidir

50 Mbps Gigapon Fiber

Ödeme/Aylık
50 Mbps Download
15 Mbps Uploand
Sınırsız İnternet
Sarnet Altyapı Gereklidir

500 Mbps Gigapon Fiber

Ödeme/Aylık
500 Mbps Download
25 Mbps Uploand
Sınırsız İnternet
Sarnet Altyapı Gereklidir

Sarnet Telekom için İnternet Şartları Nelerdir?

  • SARNET Internet, mevcut Sarnet Fiber altyapısının bulunduğu bölge ve binalarda sarnet gigapon hizmetini vermektedir. Kendi fiber altyapısı üzerinden yüksek veri, ses ve görüntü iletişimini aynı anda sağlayan, hızlı ve güvenli, Fiber teknolojisidir.
  • Telekomünikasyon pazarında rekabetin artması için bize özel daha uygun maliyetlerle çalışma imkanı sunulmaktadır. Biz de aynı şekilde bu altyapıdan aynı hizmeti daha uygun fiyatlara sizlere sunabiliyoruz.
  • Evinize yada işyerinizde aktif olarak başka bir internet servis sağlayıcısından internet kullanıp SARNET’e geçiş yapacaksanız kurulum ve başvuru ücreti ödemezsiniz.
  • Evinizde Sarnet Fiber altyapı varsa sadece aktivasyon (500 TL faturanıza ek 250×2 taksit) ücreti alınır kurulum ücreti yoktur
  • Dilerseniz Sabit ip adresi de tahsis edilebilmektedir. (Vergiler Dahil 55 TL/AY olarak ücretlendirilir.)
  • 25 Mbps Upload Hızı ile daha yüksek hızlarda veri gönderebilirsiniz. (500 Mbps paketimizde 25 Mbps,100 Mbps paketimizde 20 Mbps, 50 Mbps paketimizde 15 Mbps, 35 Mbps paketimizde 10 Mbps, dir. )

Başvuru aşamaları ;
1- Başvuru için gerekli evrakları eksiksiz doldurun.
2- Evrakları, ” Aşağı Mah. Cumhuriyet Cad. No: 47/A SARAYKÖY / DENİZLİ ” adresine kargo ile yada şahsen ulaştırın. (Kargo Alıcı ödemeli Aras kargo ile gönderilir.)
3- Evrakların firmamıza ulaşmasının ardından yapılan inceleme ve onay sonucu abone kaydı yapılarak tarafınıza kurulum ücreti yansıtılır. Şahsen başvurularda başvuru aşamasında ödeme alınır. Kargo ile evrak gönderiminde kurulum ücreti bilgisi aboneye SMS olarak iletilir ve ödeme kanallarından(Online işlem merkezi, Havale, EFT yada  Şok Marketler /  Faturamatik  ödeme noktalarından) yapılır. Kurulum ücretlerinin ödenmesinin ardından 3 ile 12 iş günü içerisinde internet hizmeti aktif edilir.
NOT: Kurulum ücretinin ödenmesinin ardından, ödeme yapıldığına dair bilgilendirme 0850 303 0 121 numaralı çağrı merkezine yapılmalıdır.

Başvuru için gerekli evraklar ;
1- Başvuru formu (indirmek için tıklayın)
2- Abonelik sözleşmesi (indirmek için tıklayın)
3- Kimlik fotokopisi
4- Vergi levhası fotokopisi (Kurumsal aboneliklerde geçerlidir)
5- Yetkili kimlik fotokopisi (Kurumsal aboneliklerde geçerlidir)

Sarnet Gigapon Fiber Tarifeler