Hakkımızda

Sarnet Telekom Hakkında

Sarnet Telekomünikasyon A.Ş.
Güvenilir, Hızlı ve Uygun Maliyetli İletişim Çözümleri

Sarnet Telekomünikasyon A.Ş.: İletişimde Güvenilir ve Yenilikçi Çözümler
Sarnet Telekomünikasyon A.Ş., Türkiye’de kurulmuş bir telekomünikasyon şirketidir. 2011 yılında Bilişim sektöründe hizmet vermeye başlamış ve 2017 yılında Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından İnternet Servis Sağlayıcı ve Altyapı Hizmeti Lisansını alarak hizmet vermeye başlamıştır, Kurulduğu günden bu yana, müşteri odaklı yaklaşımı, yenilikçi çözümleri ve yüksek kaliteli hizmetleri ile sektörde öne çıkmaktadır.

Geçmiş ve Bugün

Nerden Nereye

2017

Telekom Sektörüne Adım Attık

2011 yılında kurulan ve 2017 yılına kadar bilişim sektöründe faliyet gösteren şirketimiz, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından İnternet Servis Sağlayıcı ve Altyapı Hizmeti Lisansını alarak hizmet vermeye başlamıştır,

Telekom Sektörüne Adım Attık
2018

SARNET, Türk Telekom A.Ş. Toptan Satış Direktörlüğü ve Turkcell Süperonline A.Ş ile yapmış olduğu genişbant anlaşmalarıyla, Bireysel ve Kurumsal müşterilerine SARNET markası altında Fiber, VDSL2, Metro ve Airfiber Teknolojisi ile internet hizmeti sunmaya başladı.

2021

VAE Altyapımızı Devreye aldık

Ülke çapında birçok il ve ilçelerde Türk Telekom altyapısıyla SARNET markası ile VDSL2, FİBER, METRO hizmeti sunmaya başladık.

VAE Altyapımızı Devreye aldık
2022

Yüksek düzeyde başarı elde ettik

Her daim yenilikçi ve hizmet kalitesi odaklı çalışmalarımız sayesinde yüksek düzeyde başarı elde ettik bu başarımızda müşterilerimizin olumlu görüş ve düşünceleri ön plandadır.

Yüksek düzeyde başarı elde ettik
2023 NKOLAY

Ödeme kolaylıkları Sağladık

Müşterilerimizin fatura ödeme konusunda yaşadıkları sorunları çözmek adına Nkolay ödeme kuruluşu ile yapılan anlaşma sayesinde ŞOK Marketler zincirlerinde Fatura ödemelerinde kolaylık sağladık.

Ödeme kolaylıkları Sağladık
2023 Faturamatik

Ödeme kolaylıkları Sağladık

Müşterilerimizin fatura ödeme konusunda yaşadıkları sorunları çözmek adına Faturamatik ödeme kuruluşu ile yapılan anlaşma sayesinde Faturamatik Veznelerinde fatura ödemelerinde kolaylık sağladık.

Ödeme kolaylıkları Sağladık

Hakkımızda